piątek 30 października 2020 r., imieniny obchodzą: Augustyn, Łukasz

Strona główna » Aktualności » Konkurs e-learningowy KRUS - jeszcze tylko 3 dni!

Konkurs e-learningowy KRUS - jeszcze tylko 3 dni!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przypomina i informuje, że 30 września upływa termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie e-learningowym.

Zapraszamy wszystkie dzieci rolników w wieku 6-14 lat do wzięcia udziału w konkursie pt: ”Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy, wśród najmłodszych, którzy ukończą konkurs
i prześlą swoje zgłoszenie rozlosujemy 100 hulajnóg

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

1. zrealizować kurs dostępny pod adresem prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać kończący go test;

2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy i zapisać dokumenty w formacie PDF (przeczytaj instrukcję);

Zasady przyznawania nagród

Formularz zgłoszenia

3. przesłać certyfikat oraz formularz na adres hulajnoga@krus.gov.pl do dnia 30 września 2020 r.

Więcej informacji o przebiegu losowania można znaleźć w relacji:

A jeśli zainteresował Cię temat bezpieczeństwa zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi z myślą o dzieciach materiałami prewencyjnymi pod linkiem:

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Biura Prewencji, tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp(at)krus.gov.pl

data dodania: 28 września 2020 r.