sobota 24 sierpnia 2019 r., imieniny obchodzą: Bartosz, Jerzy

Strona główna » Aktualności » Jubileusz 100-lecia Pani Bronisławy Cesarz

Jubileusz 100-lecia Pani Bronisławy Cesarz

W dniu 29 maja 2019 r. swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka miejscowości Własna Pani Bronisława Cesarz.

Uroczystość Jubileuszowa odbyła się w dniu 1 czerwca 2019 r. w sali okolicznościowej ARIA w Starczy, gdzie Dostojnej Jubilatce towarzyszyła rodzina oraz zaproszeni goście.

Zacnej Jubilatce życzenia, kwiaty oraz upominki wręczyli: Wójt Gminy Starcza Wiesław Szymczyk oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Częstochowie Andrzej Kubat. Do złożonych życzeń dołączyła się Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Wacława Zych, która przekazała kserokopię metrykalnego aktu urodzenia z 1919 roku, sporządzonego przez księdza Tomasza Opasewicza.

Wójt Gminy przekazał Pani Bronisławie Cesarz również list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej była odprawiona w kościele parafialnym msza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, a także o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

Dostojna Jubilatka cieszy się dobrym stanem zdrowia i jest w pełni samodzielna. Może pochwalić się doskonałą pamięcią, świeżością umysłu i pogodą ducha.

Życzymy Pani Bronisławie Cesarz kolejnych lat życia w zdrowiu. Wszystkiego co

najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie ,,Szczęście'.

data dodania: 04 czerwca 2019 r.