środa 14 listopada 2018 r., imieniny obchodzą: Emil, Laura

Strona główna » Aktualności » Podziękowania Wójta Gminy

Podziękowania Wójta Gminy

Mieszkańcy Gminy Starcza

Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie wzięli udział w wyborach samorządowych, a zwłaszcza tym, którzy poparli moją kandydaturę. Frekwencja w wyborach wyniosła aż 69,2 %.

Cieszę się, że po raz kolejny obdarzyliście mnie zaufaniem. Wybór ten traktuję jako zobowiązanie i wielką odpowiedzialność.

Dziękuję wszystkim kandydatom na radnych, a wyłonionym radnym życzę owocnej pracy i dobrej współpracy w 5-letniej kadencji.

Dołożę wszelkich starań, aby Gmina Starcza rozwijała się, a jej mieszkańcom żyło się jeszcze lepiej.

Wiesław Szymczyk

Wójt Gminy Starcza

data dodania: 24 października 2018 r.