wtorek 21 listopada 2017 r., imieniny obchodzą: Janusz, Regina

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na szkolenie BRACTWO W BIZNESIE

Zaproszenie na szkolenie BRACTWO W BIZNESIE

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Bractwo Kuźnic” w ramach realizacji „Planu Komunikacji” serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pod hasłem "Bractwo w biznesie", które odbędzie się 15.02.2017 r. (środa) godzina 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Poczesna ul. Wolności 2.

Szkolenie jest adresowane do osób, które planują złożenie wniosku o przyznanie pomocy z zakresu :

„Podejmowanie działalności gospodarczej”

„Rozwijanie działalności gospodarczej”

Osoby fizyczne (bezrobotni) ubiegające się o dotację na „Podjęcie działalności gospodarczej” muszą być zameldowane na pobyt stały (co najmniej 365 dni ) na terenie jednej z gmin : Boronów, Kamienica Polska, Konopiska, Poczesna, Starcza.

Warunek ten dotyczy również siedziby firmy przedsiębiorstwa i podmiotu gospodarczego.

Wiedza uzyskana na szkoleniu będzie pomocna w planowaniu operacji i sporządzaniu dokumentacji składanej podczas naboru.

Zostaną na nim omówione m.in. zasady wypełniania wniosku o przyznanie pomocy, biznesplanu oraz wymaganych załączników.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu :

pod numerami telefonów 34 3274-014; 728 -958-673

e-mail : biuro@bractwokuznic.pl

data dodania: 06 lutego 2017 r.