czwartek 29 października 2020 r., imieniny obchodzą: Angela, Przemysław

Strona główna » Aktualności » ANKIETA - Strategia Rozwoju Gminy Starcza

ANKIETA - Strategia Rozwoju Gminy Starcza

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania diagnozy stanu istniejącego w Gminie Starcza oraz wyznaczenia kierunków rozwoju w ramach Strategii Rozwoju Gminy Starcza do 2020 roku.

Bardzo prosimy o zastanowienie się i odpowiedzenie na poniższe pytania. Będą one wykorzystane w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych. Zależy nam, aby każdy mieszkaniec skorzystał z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych dla nas wszystkich zagadnieniach, jakimi są przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu. Chcielibyśmy, aby powyższe dokumenty były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym każdy mieszkaniec odnajduje swoje potrzeby, którego owoce będą systematycznie i skutecznie realizowane w najbliższych latach w Gminie Starcza.

Ankietę prosimy przekazać do Urzędu Gminy w Starczy, pokój nr 5 lub przesłać elektronicznie na adres aniaugstarcza@wp.pl lub listownie: Urząd Gminy w Starczy ul. Gminna 4, 42-261 Starcza do dnia 31.03.2015r.

Poniżej zamieszczono formularz ankiety do wypełnienia:

data dodania: 12 marca 2015 r.